Co można osiągnąć za pomocą depilacji laserowej?

// September 6th, 2009 // Depilacja laserowa Warszawa

2 150x150 Co można osiągnąć za pomocą depilacji laserowej?Wiemy już czym jest depilacja laserowa, zaczynamy już wybierać salon kosmetyczny, w którym jej dokonamy. Warto też pomyśleć co chciałybyśmy osiągnąć za pomocą tego zabiegu, a raczej, które miejsce chciałybyśmy upiększyć. Na szczęście medycyna estetyczna zajmuje się już wszystkimi częściami naszego ciała. Przeczytaj, w których miejscach ciała możesz zastosować depilację laserową.

 

Nogi – zacznijmy od nóg, to nasza codzienna udręka, aby były naprawdę gładkie musimy je golić codziennie. Jednak samo golenie nie załatwia sprawy, musimy pilnować, aby nie pojawiły się krostki – skutek częstego używania maszynki do golenia, które dodatkowo sprawiają nam dyskomfort.. I pomyśleć, że wystarczy dwugodzinny zabieg, jakim jest depilacja laserowa, żeby pozbyć się problemu na stałe.

Bikini – idąc dalej bikini to chyba najbardziej popularna strefa do depilacji w medycynie estetycznej. Żadna z nas nie lubi, kiedy z jej kostiumu wystaje zbędne, niezbyt estetyczne owłosienie, a kiedy same zaczynamy kombinować, dodatkowo dochodzi problem wrastania włosków..tragedia. Wybrany salon kosmetyczny pomoże nam rozwiązać i ten problem.

Pachy – tu włoski rosną w zabójczym tempie. Na szczęście depilacja laserowa pomoże nam pozbyć się ich raz na zawsze.

Górna warga – tu chyba najbardziej zbędne włosy rzucają się w oczy. Niestety na ten problem cierpi wiele kobiet, a golenie się maszynką to typowo męskie zajęcie. Zabieg depilacji laserowej w tym miejscu to jedynie 15 minut i problem z głowy.

Wymieniłam tylko kilka miejsc, gdzie chciałybyśmy pozbyć się owłosienia, a przecież depilację laserową można zastosować wszędzie…

Napisz komentarz