3 rodzaje depilacji bikini: zdecyduj się na jeden z nich!

// May 14th, 2012 // Depilacja laserowa Warszawa

depilacja brazylisjka francuska hollywood 150x150 3 rodzaje depilacji bikini: zdecyduj się na jeden z nich!Depilacja francuska, brazylijska czy hollywood? – zobacz co kryje się pod tymi pojęciami i zdecyduj się na jedną z nich. W dalszej części artykułu dowiesz się co zrobić, by wyglądać świetnie w stroju kąpielowym. Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Czas przygotować ciało do gorących miesięcy, by doskonale prezentowało się na piaszczystych nadmorskich plażach. Nie wystarczy kupić odpowiedniego stroju kąpielowego i zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry. Wystające spod kostiumu włoski zepsułyby cały efekt. Dlatego należy pamiętać o tym, by zanim rozpocznie się lato poddać okolice bikini depilacji laserowej.

 

Do wyboru masz trzy podstawowe rodzaje depilacji bikini: depilację francuską, brazylijską i hollywood.

Depilacja francuska (bikini francuskie)
Jest najpłytsza i obejmuje pozbycie się owłosienia z linii bikini oraz z pachwin.

Depilacja brazylijska (bikini brazylijskie)
Pośrednia: głębsza od depilacji francuskiej i bardziej płytka niż depilacja hollywood. Włosy są usuwane nie tylko z linii bikini i z pachwin, ale również z części warg sromowych oraz z tyłu (między pośladkami). Kształt, jaki mają włoski które pozostały jest ustalany z klientką.

Depilacja hollywood (bikini hollywood)
Jest najgłębsza i polega na całkowitym usunięciu włosków z wzgórza łonowego, warg sromowych oraz z przestrzeni między pośladkami.

Jeśli chcesz mieć pewność, że depilacja zostanie wykonana profesjonalnie i nie podrażni Twojej skóry skorzystaj z usług kosmetyczki.

Napisz komentarz