Depilacja laserowa Warszawa – urządzenie I2PL

// December 15th, 2009 // Depilacja laserowa Warszawa

image001 150x150 Depilacja laserowa Warszawa – urządzenie I2PLMedycyna estetyczna w Polsce osiągnęła już naprawdę wysoki poziom, może już pochwalić się najnowocześniejszym i jedynym w Polsce urządzeniem do zabiegów z wykorzystaniem światła. Jest to urządzenie I2PL Ellipse Flex, czyli tak zwane Intensywne Źródło Światła Drugiej Generacji. Urządzenie to ma klinicznie potwierdzoną efektywność i bezpieczeństwo, posiada także europejski certyfikat EUMDD i amerykański FDA. Działa on za pomocą sześciu specjalnie dobranych aplikatorów, które zapewniają jedyną w swoim rodzaju kombinację bezbolesnych zabiegów, cieszących się dużą efektywnością.


 
I2PL to nie tylko depilacja laserowa. Urządzenie to ma zastosowanie między innymi w:

– fotoodmładzanie – jako jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów liftingująco – odmładzających, zmniejsza efekty starzenia się naszej skóry, na wskutek wieku, słońca, eliminuje nadmierne przebarwienia oraz zaczerwienienia naszej skóry pobudzając komórki do produkcji kolagenu;
– eliminacja zmian naczynkowych – rozszerzone naczynka na skórze twarzy oraz nóg, rózne naczyniaki oraz rumienie naczyniowe;
– usuwanie trądziku – jego leczenie metodą I2PL, to inaczej naświetlanie skóry w miejscu dotkniętym chorobą trądzikową specjalnym aplikatorem, który emituje światło o adekwatnie do stanu skóry długich falach, które są całkowicie bezpieczne dla naszego organizmu. Po absorbowaniu przez krew i zamieniane w ciepło niszczy drobne naczynka włosowate, które zaopatruję gruczoły łojowe. Zmniejsza to wydzielanie łoju przez skórę.

Salon kosmetyczny Warszawa zaproponuje nam jeszcze jeden zabieg wykonywany przy pomocy tego cudownego urządzenia. Jest to trwałe usuwanie owłosienia. Alternatywa dla zabiegu, jakim jest depilacja laserowa, choć jest on szybki i bezbolesny, podobnie jak depilacja laserowa. Jest on nawet do niej zbliżony, jednak z tą różnicą, że celem urządzenia nie jest hemoglobina lecz melanina.

Depilacja nieestetycznego owłosienia metodą I2PL polega na kierowaniu strumieni światła na obszar ciała, pokryty owłosieniem za pomocą specjalnego aplikatura. Światło to absorbowane jest przez pigment naszej skóry – wspomnianą wcześniej melaninę, która jest „składnikiem” włosków. Następnie to światło zamieniane jest w ciepło, które przewodzone jest przez ten włos do mieszka włosowego. Następnie mieszek włosowy zostaje zniszczony do tego stopnia, że nie jest on w stanie ponownie wyprodukować włos. Ponieważ terapia ta skierowana jest na pigment skóry – melaninę, to najlepsze efekty uzyskiwane są u osób z jasna karnacją i ciemnymi włoskami. Należy pamiętać, że skóra w miejscu, które zamierzamy poddać zabiegowi nie może być opalona. Jeśli chodzi o przeciwwskazania do tego zabiegu, to są one zbliżone do tych, jakie wiąże ze sobą depilacja laserowa.

Medycyna estetyczna nie osiągnęła jeszcze takiej techniki, która pozwoliłaby dokonać takiego zabiegu na przykład u kobiet w ciąży. Ponadto przeciwwskazaniami są: nadwrażliwość na światło, rozrusznik serca, choroby typu: epilepsja, łuszczyca, cukrzyca, hemofilia oraz wyrywanie włosów w miejscu zabiegu w ciągu 6 tygodni poprzedzających zabieg. Poza tym ważne jest, aby skóra nie była narażana na słońce czy solarium przed zabiegiem.

Napisz komentarz