Idealna na zawołanie – lipoliza laserowa Warszawa

// August 11th, 2010 // Depilacja laserowa Warszawa

lipoliza laserowa slimlipo warszawa 150x150 Idealna na zawołanie – lipoliza laserowa WarszawaPoza depilacją laserową istnieją oczwiście również inne zabiegi z wykorzystaniem promieni laserowych. Dlatego co jakiś czas, w ramach odskoczni od tematyki usuwania owłosienia, będziemy prezentować Wam inne zabiegi. Takim zabiegiem jest m.in. lipoliza. Któż z nas nie marzy o pięknej sylwetce, dzięki której poprawia się nasza samoocena, nie wspominając już o atrakcyjniejszym wyglądzie? Lipoliza laserowa stała się już synonimem zgrabnej figury. Jest to zabieg popularny i coraz bardziej powszechnie wykonywany na całym świecie. Jednym z najbardziej profesjonalnych systemów, którymi usuwa się nadmiar tłuszczu jest laser SlimLipo. Jest to innowacyjnie i zaawansowane technologicznie narzędzie, pozwalające ograniczyć do minimum inwazyjną procedurę usuwania tkanki tłuszczowej.

SlimLipo to nowoczesny system modelowania sylwetki, który zacznie podnosi wydajność i efektywność technik chirurgicznych. Do tego ta laserowa technologia jest o wiele bardziej bezpieczna, niż tradycyjna liposukcja, wykonywana nadal przez niektóre kliniki. SlimLipo, to precyzyjne narzędzie, które dzięki dokładnie skalibrowanemu laserowi, przenika do komórek tłuszczu i skutecznie je rozbija. Rozdrabniane tkanki tłuszczowej powoduje jej przekształcenie w ciecz, która jest następnie usuwana przez lekarza, poprzez małe nacięcie na skórze. Laser niweluje okres długiej rekonwalescencji do minimum. SlimLipo ogranicza powstawanie obrzęku, zasinień czy krwawienia, dzięki możliwości zamknięcia naruszonych naczynek krwionośnych. Lipoliza laserowa wykonana metodą nowoczesnego lasera powala pacjentom od razu wrócić do codziennych obowiązków. Dodatkowo liposukcję przeprowadza się pod znieczuleniem miejscowym, zatem podczas całego zabiegu pacjent pozostaje przytomny.

Jak wygląda sam zabieg?

Chodź brzmi groźnie zabieg jest bezpieczny. Na ciele nakreśla się miejsca, z których usuwana będzie tkanka tłuszczowa. Następnie lekarz robi nacięcie w skórze, nie większe niż 3 mm, przez które zostaje wprowadzony światłowód. Po nakierowaniu wiązki w miejsce gromadzenia się tłuszczu, aktywuje się laser. Pod wpływem działania wiązki światła komórki tłuszczowe pękają. Płyn, który w ten sposób powstaje jest usuwany przez lekarza. Jeśli wytopionej cieczy jest niedużo, zostaje ona wydalana naturalnie, poprzez metabolizm wątroby lub system limfatyczny.
Lipoliza laserowa to świetne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy dosyć mają nieskutecznych dieta. Często zdarza się tak, iż tłuszcz nagromadził się w miejscu, które ciężko jest uaktywnić podczas ćwiczeń fizycznych, np. biodra czy plecy. U wielu ludzi istnieje również ryzyko, że przy zrzuceniu bardzo dużej ilości kilogramów w tradycyjny sposób (dieta plus zwykłe ćwiczenia), pojawia się problem obwisłej skóry.  Powstaje w wyniku niedopasowania się rozciągniętej już skóry, do nowej, szczuplejszej sylwetki. Dla wielu osób jest to poważny problem natury estetycznej, przez który decydują się właśnie na zabieg lipolizy laserowej metodą SlimLipo. Laser ten powoduje dodatkowo wewnętrzne obkurczanie struktury naskórka, która dzięki temu zmniejsza się wraz z tkanką tłuszczową. Lipoliza laserowa Warszawa zyskała swoją popularność również dzięki trwałości jaką gwarantuje. Po zabiegu masz niemal pewność, że tłuszcz nie odłoży się już w tym samym miejscu.
Jeśli uważasz, że nic już nie zmieni obwisłego brzucha czy grubych ud, musisz koniecznie sprawdzić możliwości lipolizy laserowej wykonywanej metodą SlimLipo. Przekonasz się jak piękne i atrakcyjne może być twoje ciało, w zaledwie godzinę.

Napisz komentarz