Depilacja laserowa Warszawa w salonie kosmetycznym Elegante

// January 5th, 2010 // Depilacja laserowa Warszawa

W ciągu ostatnich 4 miesięcy jedna z redaktorek serwisu poddawała się zabiegowi trwałego usunięcia owłosienia metodą laserową w jednym z warszawskich salonów kosmetycznych. Po serii 4 zabiegów wykonywanych w regularnych odstępach możemy dokonać podsumowania jakości wykonanego zabiegu oraz samego salonu i jego podejścia do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Test obejmował salon kosmetyczny Elegante – jeden z najbardziej znanych i uczęszczanych salonów urody w Warszawie, specjalizujący się m.in. w zabiegu jakim jest depilacja laserowa Warszawa.

Obiektem zabiegów była brunetka, posiadająca średnio jasną karnację skóry. Podczas konsultacji przed zabiegowej z dermatologiem w salonie kosmetycznym został wykonany szczegółowy wywiad i kwalifikacja do zabiegu. To bardzo ważne w przypadku każdego zabiegu, który wykracza poza zwykłe zabiegi kosmetyczne. Kandydatka została poinformowana o czynnościach przygotowawczych oraz o samym przebiegu cyklów zabiegu. Obszarem, który poddawany był naświetlaniom laserowym były nogi. Wykorzystywany do badania laser to model neodymowo yagowy.

Przebieg każdego z 4 wykonywanych zabiegów był bezbolesny i bardzo komfortowy, każdorazowo przebiegał w miłej atmosferze i komfortowych warunkach. Efekty zaczęły być bardzo dobrze widoczne już po drugiej serii zabiegów, nie mniej jednak nie była to całkowita depilacja, z uwagi na specyfikę tego zabiegu, wymagającego naświetlania laserem włosów znajdujących się w fazie wzrostu. Tylko takie włosy są depilowane, stąd konieczne są kolejne cykle zabiegu, aby upewnić się, że wszystkie włosy z wybranego miejsca na ciele zostały potraktowane laserem, kiedy znajdowały się w tej konkretnej fazie wzrostu.

Efekty końcowe są doskonałe, wyjątkowo gładkie nogi naszej redaktorki stały się obiektem pożądania innych autorek serwisu, brak podrażnień i pełna satysfakcja z wykonanego zabiegu. Salon kosmetyczny Warszawa Elegante jest miejsce godnym polecenia i sprawdzonym przez nasz serwis, z czystym sumieniem możemy go Wam polecić.

Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą salonu dla zabiegów z kategorii medycyna estetyczna Warszawa, jako, że ten gabinet urody oferuje bardzo wiele różnorodnych sposobów na poprawę skóry, wyglądu, sylwetki ciała i zdrowia kobiety. Podczas wizyt mogliśmy zapoznać się z wykorzystywanym sprzętem oraz porozmawiać z personelem jak i samą właścicielką. Nowoczesne podejście do kosmetologii i medycyny estetycznej to wyróżniki tego salonu, który stara się adaptować na polski grunt najnowsze zdobycze światowej medycyny kosmetycznej.

Szczególnie godnym uwagi jest zabieg trwałego makijażu, wykonywany przy użyciu niezwykle precyzyjnej metody Conture Make Up. Mieliśmy przyjemność zapoznać się z efektami tuż po zabiegu, efekt jest niesamowity, Do tej pory makijaż permanentny kojarzył nam się jedynie z przerysowanym i karykaturalnym malowidłem. Okazuje się , że nowoczesny makijaż permanentny Warszawa to delikatny, bardzo dopasowany makijaż, który utrzymuje się kilka lat i co najważniejsze, jest na twarzy w każdych, nawet najbardziej niekorzystnych warunkach.

Polecamy!

Napisz komentarz